Sanace a renovace budov systémy BASF

BASF je dodavatelem vysoce kvalitních systémových řešení v oblastech sanace vlhkých staveb a renovace historických budov, ať už se jedná o sanační omítkové systémy, systémy pro opravy fasád, či čistě vápenné výrobky, mající uplatnění zejména na památkově chráněných objektech. Díky početnému týmu profesionálů posuzujeme každou stavbu individuálně. Zajišťujeme stavebně technický průzkum staveb, odběr a analýzu vzorků ve vlastní laboratoři. Z nashromážděných informací pak vzniká návrh řešení, včetně technologického postupu a cenové nabídky. Tuto službu poskytujeme v rámci zákaznického servisu zdarma. Spolupráce během přípravy a realizace stavby je pro nás samozřejmostí.

celý článek

Řešení detailů při sanacích vlhkého zdiva

V minulém díle našeho miniseriálu jsme si pověděli o provedení injektáží a její napojení na vnitřní hydroizolace suterénu. V dnešním pokračování si ukážeme, jakým způsobem provést dodatečnou svislou hydroizolační vrstvu z exteriérové strany včetně jejího napojení na injektovanou oblast zdiva.

celý článek

Rekonstrukce východočeské usedlosti s Prince Color®

Z řady úspěšných realizací v oblasti sanace vlhkého zdiva bychom rádi představili následující stavbu, a sice krásný statek v Lozicích ve východních Čechách. Jedná se o velmi vydařenou celkovou rekonstrukci bývalého statku na rekreační objekt.

celý článek

Řešení detailů při sanacích vlhkého zdiva
3. část

V minulém díle našeho miniseriálu jsme se dozvěděli vše o provedení dodatečné svislé hydroizolace z exteriérové strany. V praxi se ale často setkáváme s případy, kdy je přístup z vnější strany nemožný, popř. natolik omezený, že není možné provést vnější svislou hydroizolaci. Častým důvodem je vlastnictví přilehlého pozemku jiným majitelem, omezení v přístupu k samotnému izolovanému objektu, nedostatek místa pro techniku, apod. V takových případech jsme nuceni provést sanační zásah pouze z interiéru.

celý článek

Povrchové úpravy sanačních omítkových systémů

V rámci rekonstrukcí objektů jsou dnes již běžně používány omítkové sanační systémy. Výhodou sanačních omítek je oproti omítkám klasickým lidově řečeno „životnost“ v náročných podmínkách vlhkého zdiva. Sanační omítky ukládají škodlivé soli a jsou vysoce paropropustné - jsou schopny uvolňovat ve zdivu obsaženou vlhkost do ovzduší.

celý článek

Nopová fólie není hydroizolace

S tímto mýtem jsme se v minulosti často setkávali. Dnešní situace je celkem příznivější, avšak stále se najde člověk s názorem, že vložením nopové fólie k základovému zdivu vytvořil jeho hydroizolaci.

celý článek

BASF Stavební hmoty

Česká republika s. r. o.
537 01 Chrudim, K Májovu 1244

C 4278 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Tel.: +420 469 607 111,
Fax: +420 469 607 112

IČO: 492 86 242
DIČ: CZ49286242

Zákaznický servis - příjem objednávek:

Tel.: +420 469 607 160
Tel.: +420 469 607 163
Mob.: +420 724 296 999
Fax: +420 469 60 161
Fax: +420 469 607 118

www.pci-cz.cz

Copyright BASF © 2015