Pokládka parket v koupelnách. Unikátní řešení od PCI®

Parkety v koupelnách jsou snem mnoha investoru. Dřevo je totiž na rozdíl od keramiky čistě přírodní materiál, který je navíc přirozeně teplý a má velmi širokou škálu designu a barev. Díky novému jedinečnému systému PCI® se tento sen nyní stává pro mnohé investory skutečností. Systém je jednoduchý pro realizaci a je velmi bezpečný pro následné používání z hlediska odolnosti vůči vodě.

celý článek

Obklady a dlažby v minipivovaru Faltus v České Třebové systémem Prince Color®

Z úspěšných realizací produktů Prince Color® jsme v tomto čísle připravili krátkou ukázku z povedené rekonstrukce pivovaru Faltus v České Třebové.

celý článek

Armovací systém - skvělé řešení pro renovaci nevyhovujících podkladů

Ve stavebnictví patří mezi nejdůležitější oblasti sanace a renovace, podlahy nevyjímaje. Často je nutné najít řešení, která budou funkční, rychlá a hospodárná. Pro zpevnění nevyhovujících podlahových podkladů nabízí PCI® odzkoušené řešení, které splňuje požadavky pro renovaci problematických míst. Jedná se o systém prokládání Armovacích vložek ze skelných vláken GFS a rohože GFM s vyrovnávací nivelační stěrkou PCI Periplan® extra, případně stěrkou PCI Zemtec® 1K. Na takto upravený a zpevněný podklad je možné klást dlažbu nebo jinou podlahovinu.

celý článek

Lepení vinylových podlahovin

Designové vinylové podlahoviny jsou v posledních dvou letech jasným trendem na vzestupu. Díky své odolnosti a velmi autentickému vzhledu si vydobyly jasnou pozici mezi ostatními podlahovými krytinami a tu budou zcela jistě ještě nějakou dobu posilovat.

celý článek

Realizace tenkovrstvého vodního podlahového topení s produkty PCI®

PCI® vyvinulo ve spolupráci s firmou Uponor snadné řešení pro instalaci podlahového vodního vytápění tam, kde to dříve, s ohledem na tloušťku a zatížení, nebylo možné. Jedná se zejména o prostory, kde se investor rozhodne pro tento typ vytápění, ale nízká nosnost konstrukce a malý výškový prostor nedovolují zabudování standardních teplovodních systémů.

celý článek

PCI - unikátní systém pro obkládání skleněnými prvky

Skleněná mozaika a obklady ze skla, to jsou prvky, které se v současné době čím dál více objevují v designérských návrzích, jak pro kuchyně a koupelny, ale třeba i jako prvky doplňující velkoformátové dlažby v reprezentačních prostorech.

celý článek

Systémové řešení pro překlenutí dilatačních spár

V současné době jsou stále žádanější velké formáty dlažeb a obkladů, s čímž souvisí mnoho otázek, jak dobře a efektivně tyto formáty pokládat. Obzvlášť komplikované je pak řešení dilatací v podlaze na vytápěných potěrech. Jen málokterý investor je ochoten akceptovat v podlaze poměrně nevzhledné dilatační lišty. Když již zainvestuje do krásné a v mnoha případech i drahé velkoformátové dlažby, je pro něj nepřípustné plochu, rozdělit podle topných okruhů kupříkladu obývací pokoj do několika zón.

celý článek

Hydroizolační systémy PCI pro ta nejnáročnější zadání

O hydroizolacích v prostorech namáhaných vodou se píše v odborných časopisech velmi často a není divu, je to stále živé téma. Není však jednoduché zvolit všeobecné řešení pro takto namáhané plochy tak, aby byla zachována užitnost po dlouhá léta. Je nutné zvolit dostatečně testované produkty, které jsou kompatibilní s následnými vrstvami. Vždyť k čemu jsou skvělé izolační pásy či stěrky, na kterých nedrží obklad?

celý článek

PCI produkty pro montované domy a dřevostavby

S rostoucí výstavbou montovaných domů a dřevostaveb se čím dál více setkáváme s požadavky stavitelů, kteří vyžadují kvalitní hmoty pro obkládání a izolaci jejich konstrukcí.

celý článek

Balkóny a terasy se zárukou 12 let!

Značka PCI se jako leader na trhu stavební chemie v Evropě spojila s předními výrobci keramiky, kterými jsou Agrob BUCHTAL GmbH a Villeroy & Boch, Marrazzi, Ströher a nově i česká značka RAKO. Společně vytvořili garantovaný systém pro balkóny a terasy se zárukou úctyhodných 12 let.

celý článek

BASF Stavební hmoty

Česká republika s. r. o.
537 01 Chrudim, K Májovu 1244

C 4278 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Tel.: +420 469 607 111,
Fax: +420 469 607 112

IČO: 492 86 242
DIČ: CZ49286242

Zákaznický servis - příjem objednávek:

Tel.: +420 469 607 160
Tel.: +420 469 607 163
Mob.: +420 724 296 999
Fax: +420 469 60 161
Fax: +420 469 607 118

www.pci-cz.cz

Copyright BASF © 2015